LS Life блог » Про скрипт » Придбання та оплата скрипта

Придбання та оплата скрипта

Шановні веб-майстри. Хочемо для Вас зробити невелике доповнення. Перш ніж звернутися з яким-небудь запитанням у службу підтримки скрипта, переконайтеся, що Ви ретельно прочитали документацію скрипта і не знайшли там для Вас потрібної відповіді. Ми залишаємо за собою право ігнорувати запитання, які надходять до нас від користувачів, що використовують некомерційну версію скрипта або з ліцензією без служби технічної підтримки. Ви можете придбати один із двох типів ліцензії на DataLife Engine за Вашим бажанням:

- Базова ліцензія. З придбанням цієї ліцензії, Ви також отримуєте можливість отримання безкоштовно нових версій скрипта впродовж одного року.

- Розширена ліцензія. З придбанням цієї ліцензії, Ви отримуєте все, що містить базова ліцензія, а також додатково службу технічної підтримки скрипта і дозвіл на зняття копірайтів на скрипт з частини користувача (видимої для звичайних відвідувачів сайту).

Термін дії ліцензії становить 1 рік, упродовж якого Ви безкоштовно отримуватимете всі наступні версії скрипта й оновлення, а у випадку придбання розширеної ліцензії, і техпідтримку. Після завершення терміну ліцензії, Ви можете її продовжити або довічно використовувати безкоштовно актуальну на той час версію скрипта.

Про оплату скрипта Ви можете прочитати на https://dle-news.ru/price.html

Пам’ятайте, що ліцензія видається лише на один домен (проект) і не може використовуватися на інших сайтах. Також заборонено передавання вашого файлу ліцензії третім особам.

З повагою,

SoftNews Media Group


по, новости
Автор:  revoss
4 1 Опубликовано: 01.12.22


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Аватар
Jessetiz  14:27, 10 лютий
  • Нравится
  • 0

Hello. out there that I’m completely overwhelmed .. Any tips? Cheers! เล่นบอลให้ได้เงินทุกวัน ufabet168 Good luck and Good days:)

Ответить Цитировать Жалоба