LS Life блог » Про скрипт » Здійснення технічної підтримки скрипта

Здійснення технічної підтримки скрипта

Технічна підтримка скрипта здійснюється силами форуму підтримки, а також за допомогою е-пошти. У міру надходження питань, які у Вас виникли, ми стараємося відповісти на всі Ваші запити, але у зв’язку з великою кількістю відвідувачів, це не завжди є можливим. Тому гарантована технічна підтримка надається лише користувачам, які придбали розширену ліцензію на скрипт.

Послуги з технічної підтримки скрипта містять у собі:

1. Пріоритетне отримання відповіді на запитання, що ставлять користувачі, які вперше зіткнулися зі скриптом і, звичайно, які не знають усіх нюансів роботи скрипта. До компетенції служби підтримки відноситься лише допомога з безпосередніми збоями самого скрипта. У випадку, якщо причиною некоректної роботи скрипта став Ваш шаблон, який не відповідає вимогам скрипта, у підтримці Вам може бути відмовлено.

2. Також Ви отримуєте можливість одноразового встановлення скрипта на Ваш сервер, зокрема його налаштування до повної працездатності із врахуванням поточних налаштувань сервера (іноді потрібно правильно вимкнути підтримку ЛЗУ, увімкнення спеціальних каталогів для Російського Апача, для правильного завантажння картинок тощо...).

3. Ви отримуєте консультаційну підтримку щодо роботи зі структурою скрипта. Наприклад, у Вас є бажання додати невеликі зміни у скрипт для Вашої зручнішої роботи. Ви зможете заощадити час на пошук потрібного шматка коду, просто запитавши у нас. Вам буде надана консультація, де потрібно копати і як узагалі краще реалізувати поставлене завдання. (Увага! Ми не пишемо за Вас додаткові модулі, а лише допомагаємо Вам краще розібратися зі структурою скрипта, тому завжди ставте запитання по суті. Запитання на кшталт: "як мені зробити таку фішку" можуть бути проігноровані службою підтримки).

4. Ще одна з частих проблем — це некоректне оновлення скрипта. Наприклад, під час оновлення виник збій сервера, частина нових даних і налаштувань була внесена в базу, частина ні, у результаті чого Ви отримуєте неробочий скрипт, зі всіма подальшими наслідками. У цьому випадку для Вас буде здійснено ручну корекцію пошкодженої структури бази даних.

У випадку, якщо Ви не є підписником додаткової служби підтримки, Ваші запитання можуть бути проігноровані і залишені без відповіді.

З повагою,

SoftNews Media Group


Автор:  revoss
2 0 Опубликовано: 01.12.22


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий